Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurzy 2019/2020

Aktualizovaná nabídka kurzů v brněnské diecézi

article preview

Kurz Katecheze Dobrého pastýře pro děti 3 až 6 let (I. stupeň) ve Štítné nad Vláří
V roce 2020 se uskuteční nový kurz pro katechety, kněze a rodiče ve farnosti Štítná nad Vláří, a to ve dvou termínech:
I. část kurzu 21. až 23. února 2020 začátek v pátek od 16 hodin, konec v neděli (oběd)
II. část kurzu 22. až 24. května 2020 podmínky stejné jako v únoru
Obsah kurzu bude obdobný jako je obsah kurzu CŽV KDP I., který proběhl na teologických fakultách. Lektorkami budou Marie Zimmermannová a Marcela Fojtíková Roubalová. Kurz je otevřený pro všechny zájemce, předběžné přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu katechezedobrehopastyre@gmail.com. Podrobnosti o poplatku za kurz a o programu budou zveřejněny hned po jejich projednání s farností, více informací na katechezedobrehopastyre.cz.