Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurzy 2019/2020

Kurz Služba ve farnosti

Kurz je pokračovacím vzdělávacím kurzem pro ty, kteří již absolvovali Teologický kurz nebo Katechetický kurz v minulosti (do roku 2001) nebo některou z teologických fakult. Absolventi budou moci podávat ve farnostech svaté přijímání, číst Boží slovo
při liturgii, vést bohoslužbu slova bez kněze, křížovou cestu, růženec, breviář apod. Kurz bude probíhat formou čtyř sobotních intenzivních setkání v Brně na Petrově 2. Všechny důležité informace ke kurzu jsou uvedeny na přihlášce (k dostání u duchovních správců farností) a na stránkách Pastoračního střediska. V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku nejpozději do 20. 12. 2019 na adresu v ní uvedenou.

Termíny: 18.1., 8.2., 7.3., 21.3. 2020.

Vstupy do škol – aktuální nabídka vzdělávacích seminářů pro lektory

Ve školním roce 2019/20 budou opět probíhat lektorské semináře k programům:

Aktuální informace o termínech seminářů pro lektory a kontakty na koordinátorky programu naleznete na webových stránkách katechetického centra

 
 

Poslední fotogalerie