Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mimořádný misijní měsíc říjen 2019

missio.png

„Zvu každého křesťana na jakémkoli místě a v jakékoli situaci k tomu, aby se hned dnes navrátil ke svému osobnímu setkání s Ježíšem Kristem, nebo alespoň aby učinil rozhodnutí, že se s ním chce setkat a že ho bude každý den bez ustání hledat. Nikdo nemá sebemenší důvod myslet si, že se ho toto pozvání netýká, protože „z radosti, kterou dává Bůh, není nikdo vyloučen.“ Kdo riskuje, nebude Pánem zklamán, a kdo učiní malý krůček směrem k Ježíši, objeví, že On už na jeho příchod čekal s otevřenou náručí…”

(Papež František, Evangelii Gaudium)

Pokud ještě nejste zapojení do přípravy na prožití Mimořádného misijního měsíce října 2019, nabízíme vám k ní několik podnětů:

Misijní úvahy na každý den (Papežská misijní díla, dostupné také jako aplikace pro Android i iOS)

Příručka pro přípravu říjen 2018 - říjen 2019

Souhrn podnětů z Papežských misijních děl

Brožura pro práci s dětmi

Kalendář pro děti (opět Papežská misijní díla, barevná i černobílá verze)

 
 

Poslední fotogalerie