Mše online

V souvislosti s protiepidemickými opatřeními, která omezují počet osob přítomných na bohoslužbě, připomínáme možnost účastnit se bohoslužeb online, v TV Noe či Radiu Proglas.

Pro přehled on-line mší sv. sledujte portál www.mseonline.cz, kde je možné najít přehled vysílaných mší online ze všech koutů České republiky. Časy pravidelných konání bohoslužeb vychází z údajů uvedených na webu konkrétní farnosti, Rádia Proglas, případně TV Noe. Vzhledem k počtu mší svatých, které jsou každý den přenášeny, není v silách správce stránek kontrolovat, jestli bude mše svatá slavena a bude-li tomu opravdu v uvedeném čase. Zda a kdy se mše bude konat, ověříte nejlépe přímo na webu farnosti, kde zpravidla naleznete aktuální rozpis bohoslužeb.

Další možností je také využití portálu Člověk a Víra, který nabízí možnost prožívat svou víru ve společenství přes internet. K přehledu on-line mší svatých, které již fungují na serveru mseonline.cz, přibyly i další formy duchovního života online. Jde např. o nabídku společných modliteb růžence, křížových cest, koncertů chval, duchovních přednášek, zamyšlení a různých forem lidové zbožnost včetně nekatolických bohoslužeb, shromáždění a dalších způsobů prožívání víry. Přehled on-line budoucích vysílání je umístěn na adrese https://www.clovekavira.cz/udalosti-on-line