Tříkrálová sbírka 2021

Letos sice on-line, ale přesto osobně! Pozor, pusťte si zvuk ;-) Otevřít můžete tady. POKLADNIČKY V LOMNICI, SYNALOVĚ A NA DALŠÍCH MÍSTECH

Požehnání otce biskupa Vojtěcha Cikrleho tříkrálovým koledníkům (milé královské výsosti ;-))

cikrle_tks.jpg

Když se někdo jen tak nevzdává a umí zapojit kreativitu i srdce na dlani, těžko se odolává...

Přidat se k nadcházející Tříkrálové sbírce je jednoduché, i když koledníci k vám domů nemohou. Stačí si vybrat, zda se připojíte on-line cestou, nebo kontaktním způsobem do některé z fyzických pokladniček.

ON-LINE VARIANTA:

• Stačí kliknout ZDE a nechat se vést. Na svůj dar dostanete v případě zájmu i potvrzení pro odečet daru ze základu daně.
  • Jako poděkování na vás čeká požehnání z úst Mons. Josefa Suchára, kněze z farnosti Neratov, kterou naše farnost navštívila v roce 2019 v rámci farního výletu.

FYZICKÁ POKLADNIČKA:

Lomnice - v kostele, v Coopu u pultu a na radnici

Synalov - 9.-18. 1. v obchodě

Bukovice - obecní úřad, 7.1.-17.1., dle úředních hodin

Hájek, Hajánky - u kapličky, 9.1. (sobota), 14.00.-16.00 h.

Jamné - osadní výbor-Jamné 1, 8.1.-15.1.

Rohozec - obecní úřad, 6.1.-20.1., dle úředních hodin

Rohozec - potraviny COOP, 6.1.-20.1., dle provozní doby

Unín - obecní úřad, 6.1.-15.1., dle úředních hodin

Unín - potraviny COOP, 6.1.-15.1., dle provozní doby

Informace z dalších míst doplníme, jakmile je budeme mít.

tri_kralove.jpg

Poslední fotogalerie