Jdi na obsah Jdi na menu
 


VELIKONOCE.CZ

Internetový projekt Velikonoce.cz  pomůže prožít Svatý týden a Velikonoce i v omezených možnostech aktuální pandemické situace v rámci okresu. Je množné vyhledávat v nabídce programů podle jednotlivých dnů či podle věkového zaměření (pro děti, mládež, rodiny, seniory).

article preview

Internetový projekt Velikonoce.cz  pomůže prožít Svatý týden a Velikonoce i v omezených možnostech aktuální pandemické situace v rámci okresu. Je množné vyhledávat v nabídce programů podle jednotlivých dnů či podle věkového zaměření (pro děti, mládež, rodiny, seniory).

V letošním roce věřící znovu objevují křížové cesty v přírodě, kde je možné spojit modlitbu křížové cesty s pohybem na čerstvém vzduchu v rámci okresu.

Na webu najdete inspirace k prožití velikonočního smíření s Bohem, k vedení křížových cest, dále domácí bohoslužby, tvoření nebo netradiční aktivity o Velikonocích. Připojena je také nabídka on-line přenosů bohoslužeb a obřadů z katedrál českých a moravských diecézí, ale také časy otevření kostelů k soukromé modlitbě.

velikonoce_cz.jpg