Jdi na obsah Jdi na menu

Ondra se vrací ze Zambie

23. 10. 2021

19. 10. 2021

Poslední dva týdny v Lufubu a zážitky se množí a množí. Nejenže se buduje první laboratory u nás na škole, ale přicházejí nové výzvy. Oslavili jsme moje narozeniny, s Magdou jsme navštívili Mansu a místní školu, kde jsem pak spontánně odučil 2 hodiny v deváté třídě, s Walterem jsme vyrazili na piknik oběd k naší malé řece, která skrývá krásné a klidné zákoutí, připravuji poslední materiály pro výuku.

Navštívil nás nově zvolený prezident přímo v Lufubu před základní školou, kde jsme viděli 2 helikoptéry a spoustu aut + pro milovníky zbraní kalašnikov a granátomet. Nafotil jsem pár fotek i z krásné katedrály v Manse a místní sošku Panny Marie. Videí je dost na krásný celý večer a už jen přemyslím, jak bych mohl více pomoci í finančně, když jsem už vyčerpal, co bylo, a nezbylo ani moc na letenku.

Kdybyste mně chtěli pomoci a nějak ještě podpořit tuto kouzelnou misii v Zambii, tak stále můžete posílat nějaké drobné na účet, který je na mém blogu. Stále ještě sháníme peníze na míče do oratoře, počítače do PC učebny a moji letenku zpátky. V mé hlavě je už více méně jen pár plánů a prosba, jak to celé plně odevzdat Bohu a já se plně mohl připravit na sdílení s vámi vsemi tam u nás. Moc vám tady děkujeme a hlavně instrumenty tu přinesly tolik radosti, že se to i v nebi započítá k vašemu dobru. Posilám mnoho pozdravů a díků + odkaz na blog, kde se dá ještě přispět:  https://feiman-v-bulharsku-a-mozna-jeste-dal.webnode.cz/...

Zdroj: https://www.facebook.com/mas.rybicky

 

Náhledy fotografií ze složky Ondra Zambie říjen 2021