Zprávy z Ugandy - Tabisa Adojo

Tabisu podporuje farnost Unín prostřednictvím organizace Bwindi Orphans od roku 2012. Dnes je jí 17 let. Podívejte se na její příběh.

tabisa_profil.jpgPOSLEDNÍ ROK TABISY V KOSTCE

Leden 2019
Uvedená částka na příští rok je určena na nákup potřebného vybavení, aby absolventi učebních oborů mohli po ukončení kurzu začít pracovat.

Únor 2019
Tabisa nastoupila do učiliště na jednoletý kurs šití

• výsledky za 1. trimestr: jednička; známkování 1 až 4 (1 nejlepší, 4 nejhorší)
  • výsledky za 2. trimestr: jednička; známkování 1 až 4 (1 nejlepší, 4 nejhorší)
  • výsledky za 3. trimestr nejsou k dispozici

Únor 2020
Tabisa dostala potřebné vybavení do začátku podnikání a může začít pracovat.

ZPRÁVA Z BWINDI ORPHANS

Dobrý den pane faráři, vážení sponzoři z farnosti Unín u Tišnova,

před pár dny jsme spolu telefonovali a já slíbila, že napíšu jak je to s dětmi, které vaše dvě farnosti podporují. Tak tedy s Tabisou je to takto:

Tabisa Adojo, kterou jste 8 let podporovali na konci loňského roku dokončila své vzdělání. Vyučila se švadlenou, v únoru dostala vybavení do začátku podnikání a začala pracovat.

Děkujeme moc za to, jak jste se o ní starali a díky vám všem má teď šanci uživit nejen sebe, ale i svou budoucí rodinu.

Pokud byste měli chuť podpořit nějaké další dítě, prosím spojte se s Kateřinou, která má přehled o dětech, které by potřebovaly pomoci. Bohužel nám v stále nefungují webové stránky a tak je to poněkud komplikované, ale věřím, že pokud bude vůle, vše se zdaří.

Ještě jednou velké díky za Tabisu a přeji vám všem krásné dny

Alena Samková

Bwindi Orphans o.p.s.