Jdi na obsah Jdi na menu

Rodiny

Nabídka aktivit a inspirace pro katechezi v rodinách zvláště v době, kdy je život farního společenství z důvodu pandemických omezení v útlumu.

 

Příspěvky

Vánoční videospeciál P. Romana Vlka

Povídka z knihy Bruna Ferrera - Vánoční příběhy pro potěchu duše

Smíření v rodině

Smiřovat se učíme odmala. Bez usmiřování se neobejdeme. Jak ale na to? Vždyť přiznat před druhým chybu a poprosit o odpuštění je dřina.

Jak mám připravit cestu?

Další z řady "Už vím" videí otce Romana, tentokrát k tématům, která zazněla (nejen) při mši svaté na druhou neděli adventní.

Celostátní setkání mládeže 2022 bude!

Biskupové na zasedání konaném 20.10.2021 rozhodli o tom, že se 9.-14.8.2022 v Hradci Králové uskuteční Celostátní setkání mládeže.

Proč učedníci nepouštěli děti k Ježíši?

Přinášíme další video v rámci pořadu P. Romana Vlka s názvem "UŽ VÍM", ve kterém odpovídá na otázky dětí.

Pátrací hra o svaté Ludmile

On-line na počítači si teď můžete zahrát malou pátrací hru o svaté Ludmile, kterou připravilo Diecézní katechetické centrum pro starší děti, mládež a zvídavé dospělé.

Misijní putování k Panně Marii

Papežská misijní díla srdečně zvou na pouť na míru - na konkrétní mariánské místo, k němuž se fyzicky vydáte, anebo na mariánskou pouť ve svém prostředí (doma v křesle, na zahradě, blízkém parku). Vše záleží na tom, jaké jsou vaše aktuální možnosti.

Letní diecézní setkání mládeže

Diecézní centrum mládeže zve ve dnech 11. až 15. srpna 2021 všechny mladé ve věku od 14 do 20 let na Letní diecézní setkání mládeže v Brně.

Motto 1. světového dne prarodičů a seniorů

„Já jsem s vámi po všecky dny.“ (Mt 28, 20) Tento světový den se bude slavit vždy čtvrtou neděli v červenci, která letos připadá na 25. července.

Vlčí doupě

Pozor, změna ;-)