V době koronaviru

Příspěvky

Velikonoční výzva

Velikonoční lidové tradice, jak jsme na ně celý život zvyklí, se letos konat nebudou. Není však nutno klesat na mysli, protože vznikl prostor pro tradice nové. Tuto vytvořily lomnické maminky.

27. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru

Poselství z Neratova

V loňském roce jsme podnikli farní pouť do Neratova, místa se silným příběhem i přítomností. Dnes "živá voda" z Neratova doputovala až k nám, přijměme tedy slova radosti a naděje od P. Josefa Suchára.

24. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru | Fotografie: Farní pouť do Neratova

4. neděle postní - RADOSTNÁ

Místo promluvy...

21. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru

Domácí nedělní bohoslužba

Nabízíme vám manuál pro domácí nedělní bohoslužbu v současném nouzovém stavu pandemie Covid 19 vytvořený Pastoračním střediskem Arcibiskupství pražského.

13. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru

Mše svaté online

Portál Mše svaté on-line přináší na jednom místě přehled katolických mší svatých, které můžeme sledovat, či alespoň poslouchat prostřednictvím internetového vysílání.

12. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru

Opatření v souvislosti se šířením koronaviru

Rozhodnutí biskupa Vojtěcha Cikrleho, aktualizováno 12. 3. 2020, 17:00 hod.

10. 3. 2020 | Rubrika: V době koronaviru

Poslední fotogalerie