Dobré zprávy

...aneb evangelium mezi řádky. Zprávy o dění venku za dveřmi kostela nemusí být jen negativní. O inspirativních lidech, kteří prosbě "přijď království tvé" vyšli vstříc vlastním úsilím.

Příspěvky

Lomnická stezka

Orel jednota Lomnice pořádá pro děti v neděli 9.10.2022 přespolní běh.

2. 10. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Synalovské strašidlení

Synalovské strašidlení je místní aktivní snaha uchránit poklidný "dušičkový čas" vůči Helloweenu. Probíhá už čtvrtým rokem záměrně o měsíc dříve a dává prostor všem, kdo se potřebují s příchodem dlouhých nocí vyřádit, nebrání se strašidlům, dýním ani jiným zeleninám a seznamuje děti formou pohádkových legend s předpísemnou lokální historií.

29. 9. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Slavnostní otevření chrámu

ŘKF Jaroměřice nad Rokytnou vás zve na slavnostní otevření opraveného chrámu svaté Markéty.

15. 9. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Koncert LISTOVĚJ

Všechny milovníky hudebních zážitků srdečně zveme na koncert skupiny LISTOVĚJ, v kostele sv. Stanislava 2.10.2022

12. 9. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Program nejbližších akcí

Program nejbližších poutí a farních akcí pro obohacení duše i těla.

1. 9. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Výměna správce farních webových stránek

11. 8. 2022 | | Rubrika: Dobré zprávy

Dovedl k obrácení mnoho vězňů

"Proto se po vzoru otce Bergoglia snažím přibližovat jim modlitbu, protože to je setkání s živou láskou. Jedině skrze lásku a blízkost můžeme ve vztazích s nimi očekávat nějakou změnu."

13. 4. 2021 | | Rubrika: Dobré zprávy

Papež: Směji se sám sobě, a to je velmi důležité!

Rozhovor papeže Františka se zakladatelkou komunity Nové horizonty, Chiarou Amirante.

Zdroj: www.cirkev.cz

23. 5. 2020 | | Rubrika: Dobré zprávy

Světové dny mládeže v Portugalsku

Po zámořské Panamě se Světové dny mládeže vrací do Evropy. V roce 2022 proběhnou v Portugalsku, konkrétně v Lisabonu.

Zdroj: cirkev.cz

2. 2. 2020 | | Rubrika: Dobré zprávy