Zprávy z tábora

Rok se s rokem sešel a skupina odvážných z naší farnosti opět vyrazila na týden do Osové Bítýšky. Letošní orelsko-farní tábor se nese v duchu výpravy do říše pohádek. Pojďme se každý den virtuálně připojit k zážitkům táborníků a držme jim palce. Přejeme vám krásné dobrodružství, prima počasí, rychlá křídla andělů strážných a ochranu i požehnání našeho Pána. Ať se vám daří, děcka, držte se!

Foto: Maruška Brázdová a další, co to zrovna zmáčkli...

Video: středeční večerní program.

Důležité upozornění: video není vhodné pro osoby s obtížemi v oblasti krční páteře!

Sobota, 25. 7. 2020

Po odpoledni plném her a přípravy táboráku se účastníkům otevřela brána do říše pohádek (pohádku četla babička Petr). Byli rozděleni do pěti skupinek a dozvěděli se pravidla hry, pobytu, jak přežít.

Neděle, 26. 7. 2020

Neděle přinesla táborníkům nové výzvy. Zachraňovali v lese Smolíčka pacholíčka, jako mravenci pomáhali Jiříkovi získat Zlatovlásku a nevyhnuli se ani Sněhurce a sedmi trpaslíkům.

Pondělí, 27. 7. 2020

Pohádkovým bytostem schází střecha nad hlavou, tak se táborníci pustili do stavby svých rezidencí. Ale kdopak nám to přijel limuzínou?